Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Zabaleta

Inter, mundesi te mira per te mbyllur per Zabaletan: akord me agjentin

22/06/2016, 1:02 |

Sic raporton Gianluca Di Marzio, tratativa qe do te transferonte Zabaletan te Interi eshte me e nxehte sesa duket.

Agjenti i lojtarit sot ka takuar Inteirn, dhe kushtet e lojtarit i pershtaten zikalterve. Pra ka nje … Read More

Inter-Pastorello, perfundon takimi per Candreva dhe Zabaleta. Interesim konkret…

21/06/2016, 19:10 |

Inter provon, dy objektiva te rendesishem per te enderruar per objektiva te medhenje: Antonio Candreva dhe Pablo Zabaleta.

Para pak minutash ka perfunduar takimi mes Interit dhe agjentit te dy lojtarve, Federico Pastorello. Nese objektivi i Interit … Read More

Yaya Toure, Zabaleta dhe Mangala: Do te jete nje InterCity?

27/05/2016, 9:58 |

Inter ben (ose do te provoje te beje) pazar ne Manchester, me sakte tek City.

Sipas Tuttosport, Mancini ka kerkuar 3-4 lojtare te nivelit te larte per te kerkuar te arrije podin ne vitin e ardhshem: … Read More

Të paprekshmit janë pesë, Mancini ka qenë i qartë. Në hyrje vetëm profile me kualitet dhe eksperiencë.

09/05/2016, 8:08 |

Janë pesë të paprekshëm për Roberto Mancinin, i cili për ta rikthyer Interin në majë nuk mendon të heqë dorë nga Miranda, Kondogbia, Brozovic, Perisic dhe Icardi. Shkruan sot Gazzetta dello Sport, sipas të cilës trajneri zikaltër, tashmë … Read More