Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

zaniolo

Ja ku jemi, Nainggolan te Inter kurse Zainolo e Santon plus cash te Roma: detajet

20/06/2018, 23:41 |

Radja Nainggolan te Interi tashme eshte praktikisht pune e kryer.

Eshte serish Gianluca Di Marzio ai qe jep te rejat e fundit rreth merkatos se Interit dhe konfirmon se per transferimin e belgut ne Milano tashme ka perfunduar gjithcka.

Read More

Plusvalencat dhe lista UEFA, Ausilio e Gardini ne takim me Zhang: largohen Eder e Candreva?

16/06/2018, 13:06 |

Dje ne Milano ka pasur nje takim me protagonist edhe Steven Zhang, Piero Ausilio dhe Giovanni Gardini.

Eshte folur per plusvalencat qe duhen bere brenda 30 qershorit dhe per limitimet e listes se Champions pas vendimeve te UEFA sa i … Read More

Sky Sport – Zaniolo, jo vetem Sassuolo: ne gare futet edhe Parma. Emilianet i sigurojne Interit qe…

15/06/2018, 21:38 |

Edhe Parma futet ne gare per Nicolo Zaniolo.

Sic informon Sky Sport, Parma meqe eshte rikthyer ne Serie A po shikon mundesite ne merkato per te perfocuar ekipin.

Keshtu duket se klubi emilian ka kerkuar nga Interi blerjen e … Read More

Sky – Ausilio takon agjentin e Vecino dhe Zappacosta. Zaniolo drejt shitjes per…

08/06/2018, 23:36 |

Piero Ausilio, drejtori sportiv i Interit, eshte pare ne shoqerine e Alessandro Lucci, agjenti i Matias Vecino pervec disa lojtareve tjere.

Ashtu sic raporton Sky Sport ne keto momente, eshte e mundshme qe mes tyre eshte diskutuar per nje rinovimin … Read More

Zaniolo: “Tani te marrim skudeton! Nuk heqim dore kurre, mund te isha te Juve por…”

06/06/2018, 20:19 |

Njeriu i ndeshjes ne gjysme-finalen e sotme mes Inter Primavera dhe Juventus Primavera, Nicolo Zaniolo ka folur per SportItalia duke komentuar ndeshjen e sotme:

“Nuk dua te flas per golin, dua te flas per paraqitjen e skuadres. Kjo eshte ajo … Read More