Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

zazzaroni

“Ja 3 blerjet e Ausilios dhe 3 blerjet qe nuk u realizuan dot nga Sabatini dhe qe e larguan ate…”

29/03/2018, 15:56 |

Qe prej te martes ne mediat italiane largimi i Walter Sabatinit nga skuadra zikalter ka bere shume buje. 

Ka qene kryefjala e dites edhe ne diten e sotme largimi i drejtuesit per anen teknike te Suning Sports pasi ky i … Read More

Zazzaroni: “Inter-Juventus nje sfide e hapur. Mazzarri…”

14/09/2013, 12:03 |

Ivan Zazzaroni ka folur ne Sportitalia per ndeshjen e sotme Inter-Juventus, ne San Siro, qe per te eshte nje sfide e hapur me cfaredo rezultati: Sepse nuk besoj se Juventusi mund te mbaje te njejtin nivel ne vitin e trete … Read More