Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Zenit

TuttoMercatoWeb – Zenit e ka seriozisht dhe ofron 8 milione euro per Ranocchian. Por mbrojtesi…

24/01/2017, 12:28 |

Zeniti i Shen Peterburgut deshiron me cdo kusht Andrea Ranocchian.

Ruset kane bere nje oferte teper te rendesishme tek Interi per mbrojtesin italian e cila kap shifren e 8 milione euro per kartonin e plote te … Read More

Çmendet Interi, nuk ndalet me Joao Mario dhe Gabigol: do te kete goditje tjeter, ja detajet!

27/08/2016, 9:38 |

Merkato e Interit nuk do te ndalet aspak me Joao Mario dhe Gabigol, kete gje e sigurojne te gjitha mediat sportive sot ne Itali qe perserisin deshiren e Suning dhe vullnetin e Auslios per te perforcuar cdo repart … Read More

Gazzetta – Marreveshje Inter-Zenit per Witsel. Tani mungon…

15/07/2016, 9:11 |

Gazzetta dello Sport tregon te rejat e fundit per sa i perket tratatives qe mund te sjelle ne Milano lojtarin Belg te Zenitit Alex Witsel.

“Belgu – shkruan Gazzetta -. do te vinte me vrap ne Milano, … Read More

Di Marzio: “Oferte nga Zenit per Murillon, Inter e konsideron te ulet. Zikalterit kane bere nje…”

01/07/2016, 1:22 |

Sic thote Gianluca Di Marzio te Sky Sport, klubi rus Zenit ka bere oferten e pare per Murillon qe eshte konsideruar e ulet nga Interi.

Klubi zikalter ne keto ore i ka derguar Zenitit nje kunder-oferte. … Read More

Murillo, interesim i forte nga Zenit: ja oferta e ruseve

20/06/2016, 23:59 |

Inter shume aktive ne merkato.

Jane te shumte lojtaret e Interit te lidhur me merkaton, ne mesin e ketyre eshte edhe emri i Jeison Murillo. Sipas asaj qe thote Alfredo Pedulla, klubi rus eshte forte i interesuar … Read More

Inter, ja Ezequiel Garay: Mbrojtesi deshiron te largohet nga Zenit e te vije tek Interi! Ja detajet…

17/06/2016, 9:31 |

Del ne pah Ezequiel Garay per mbrojtjen e Interit.

“Lojtari argjentinas, 29 vjec, ka kerkuar zyrtarisht zgjidhjen e kontrates me Zenitin dhe motivi eshte nje i thjeshte: deshiron te largohet drejt Interi”, siguron Tuttosport. Sipas … Read More