Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Zhang Jindong

Prapaskena, nje fond investitoresh me oferte per Interin! Suning refuzon automatikisht sepse…

18/06/2018, 19:21 |

Interi nuk eshte ne shitje.

Kete thote edicioni online i IlSole24Ore, qe tregon nje prapaskene interesante ne lidhje me klubin zikalter.

Nje prapaskene qe sheh Suning dhe Interi si protagonist. Po, sepse disa muaj me pare aksioneret kinez te … Read More

Gazzetta dello Sport – Zhang i jep driten e gjelber Ausilios per te vazhduar tratativat…

01/05/2017, 13:42 |

Nuk kane sjellur asnje lajm te madh dy ditet milaneze te Zhang Jindong, ardhja e te cilit ne Itali ishte pershendetur nga shtypi si momenti i duhur per te zgjatu kontratat e drejtuesve ne skadence dhe te behen … Read More

Corriere – Suning, nje zgjerim i fuqise se saj me hapa galopant: ja te fundit. Fiton Interi…

29/03/2017, 16:32 |

Vazhdon pa nderprerje dhe me hapa galopant zgjerimi i fuqise se Suning dhe kjo gje per Interin nuk do sjelle gje tjeter vecese te mira.

Corriere dello Sport shpjegon sot: “Te henen, grupi i fuqishem Kinez … Read More

Corriere – 150 milione euro dhurate Interistave ne vere: nga Sanchez te Oblak, nga Verrati tek James…

29/12/2016, 13:21 |

“Njeqind e pesedhjete milione euro: ja shifra qe Suning eshte gati te investoje ne merkato ne veren e ardhshme per te perforcuar Interin”.

Kete gje e zbulon sot Corriere dello Sport e cila shton me pas: … Read More

Inter, Meazza rikthehet te jete fortese. Zhang Jindong nje hajmali e gjalle. Terheqje veshi per Gabigol…

22/12/2016, 11:53 |

Mund te jete thjesht mbyllje cikli, por kur Interi eshte ne mes, me mire ta marim me qetesi dhe pa shume eufori.

Nga humbja ne ndeshjen e fundit te vitit te kaluar pikerisht ndaj Lazios deri … Read More

Zheng Ming: “Do te investojme perseri ne Janar, Interi duhet te rikthehet ne CHL. Mbi De Boer…”

08/10/2016, 12:59 |

Suning ka qellime te medha per Interin. Ai qe shpjegon projektin e grupit pronar te klubit zikalter eshte Zhang Ming, personi i zgjedhur nga Mr. Zhang qe te beje ndermjetesuesin ndermjet Nanjing dhe Milanos, ndermjet Suning dhe Interit.

Read More

Gazzetta – Zhang dhe pasioni i tij Interi: potencial i jashtezakonshem. Shume projekte te ngjyrosura zikalter…

08/10/2016, 10:27 |

La Gazzetta dello Sport flet per ngjitjen e shkalleve nga ana e Jindong Zhang, i nisur nga nje dyqan 200 metra katror dhe tani ne kete moment ka arritur te jete njeriu i 11 me i pasur ne Kine.

Rriten partnership-et ne shtepine Inter. I fundit eshte pronari i Alibaba qe…

05/10/2016, 9:33 |

Te reja per sa i perket klubit ne shtepine Inter. Sipas asaj qe zbulohet nga Bloomberg, ne fakt, presidenti indonezian Joko Widodo ka zgjedhur Jack Ma, numrin nje te Alibaba, kolosit kinez i tregetimit elektronik, per zhvillimin e … Read More

Zhang dhe Thohir ne darke me skuadren, staffin dhe dirigjentet

18/09/2016, 22:38 |

Pas fitores 2-1 kunder Juves ne San Siro, shefi i Interit, Zhang Jindong dhe presidenti Erick Thohir kane shkuar ne darke se bashku me te gjithe skuadren, stafin teknik dhe dirigjentet ne nje restaurant ne qender te Milanos.

Read More

Gazzetta – Zhang dhe Thohir ne Milano: flitet per rinovimet!

13/09/2016, 10:37 |

Zhang Jindong dheErickThohir – perjashto ndonje impenjim profesional te oreve te fundit – priten te jene ne Milano ne fundin e javes qe te shijojne nga afer Derbyn e Italise.

La Gazzetta dello Sport shpjegon: “Delegazioni Suning … Read More

Sky – Neser dreke mes Zhang, Thohir dhe Moratti. Do te arrij gjithashtu edhe nje delegacion…

26/08/2016, 18:09 |

Gjate dites se neserme – zbulon Sky Sport – do te kete nje dreke pune mes aksionistit te shumices Zhang Jindong, presidentit Erick Thohir dhe bossit Massimo Moratti.

Gjithmone neser, tregojne nga redaksia e Sky, do te arrij edhe nje … Read More

Mancini nuk do e drejtoje stervitjen e radhes: po zhvillohet takim me drejtuesit e Suning!

28/07/2016, 17:00 |

Vijne te reja te rendesishme per sa i perket te ardhmes se Roberto Mancinit te cilen mund ta zbulojme shume shpejt.

Ne keto momente qe po flasim, po ndodh nje takim i rendesishem ndermjet teknikut zikalter … Read More

Zhang drejt SHBA: tre dite me takime per te gjithe dirigjentet e Interit

25/07/2016, 22:06 |

Tre dite me takime dhe konferenca per dirigjentet zikalter, te vjeter dhe te rinj, dhe Mancinin.

Ne Amerike nuk do te jete vetem skuadra, por i gjithe klubi ziklater ne pergjithesi. Edhe Inter Channel konfirmon qe … Read More

Gazzetta – Me Suning, FPF nuk eshte aspak nje makth: Ja plani i Zhang!

01/07/2016, 9:47 |

Zhang Jindong nuk eshte nje njeri qe luan thjesht per te mare pjese: ai deshiron te fitoje. E kete gje ai ja ka qartesuar vertesve te tij: Interin e do per kampionat, menjehere. 

Tashme jane rregulluar edhe … Read More