Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Zhang Junior

Inter, sapo ka ardhur ne Milano para pak castesh Suning. Do te vendoset…

04/11/2016, 13:05 |

Ne shtepine Inter, ne oret ne vazhdim, do te diskutohet per ceshtjen delikate te tranjerit.

Pas humbjes ne Southampton, zikalterit duhet te mendojne sezben per ndeshjen e radhes, per te kthyer faqe edhe njehere dhe qe … Read More

Inter, ne Milano ka mberritur Zhang Junior: De Boer i konfirmuar per te merkuren, por pas saj…

24/10/2016, 16:59 |

Fank De Boer tashme eshte konfirmuar ne pankinen e Interit te pakten deri te merkuren, kur zikalterit do te perballen me Torinon.

Nje sfide decizive, edhe pse shanset qe De Boer te vazhdoje aventuren e tij … Read More