Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

zhang

Corriere dello Sport – Zhang dhe jo vetem: mbrojtja do te pesoje revolucion.

11/03/2015, 16:40 |

Edhe Corriere dello Sport konfirmon: “Inter ka filluar kontaktet per te sjelle ne Milano Linpeng Zhang, mbrojtes eklektik i Guangzhou te Fabio Cannavaro-s. “Sipas Thohir do te jete nje investim i rendesishem edhe per marketingun. Do te zere nje nga … Read More