Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Zlatan

Gazzetta dello Sport – Ibrahimovic, Inter dhe Milan ne gare. Ai deshiron…

14/05/2016, 8:32 |

Zlatan Ibrahimovic ka njoftuar dje largimin e tij nga Paris Saint-Germain. Suedezi do te largohet me parameter zero, por rroga e tij do te mbetet shume e larte (rreth 12 milione euro). 

“Ka shume mundesi ku … Read More