Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

zukanovic

Inter-Chievo, pozitiv takimi per Zukanovic dhe Schelotto: akordi shume afer

22/05/2015, 18:09 |

Inter-Zukanovic, mund te behet. Ashtu si Chievo-Schelotto. Kete here me te vertete.

Kontaktet vazhdojne, interesimi i Intreit per boshnjakun eshte i frote, ashtu si interesimi i Chievos per te mbajtur Schelotton. Sot, ne Milano, eshte mbajtur … Read More

Masuaku, Inter provon te avancoj. Zukanovic…

13/05/2015, 23:23 |

Vazhdojne lajmet sa i perket merkatos se ardhshme te Interit. Sic raporton Gazzetta TV ne versionin e saj online, zikalterit jane vene forte pas Ervin Zukanovic dhe Arthur Masuaku.

Per francezin Inter ka avancuar nje oferte qe perfshin para, … Read More

SKY – Zukanovic-Inter, Chievo deshiron dy milione euro

01/05/2015, 20:23 |

Drejtperdrejt nga studiot e Sky Sport 24 vijne zhvillime te reja ne merkatone Inter, me nje fokus te vecante ne emrin e faqes se pare ne shtepine zikalter: Ervin Zukanovic.

Pra, sa i perket lojtarit boshnjak pritet … Read More

Inter-Chievo, caktohet takimi per Zukanovic

01/05/2015, 14:09 |

Tashme eshte… merkato. Duke kerkuar konfirmim nga Inter dhe Chievo, qe javen e ardhshme do te takohen per te folur rreth Ervin Zukanovic.

Takim i caktuar per te henen me dy drejtoret sportiv Ausilio dhe … Read More

Dybala, po Interit edhe pa Champions. Frenohen përpjekjet për Vida dhe Dragovic, për Yaya Toure…

01/05/2015, 7:02 |

Ashtu edhe sic thuhet, merkato nuk fle kurrë. Arrijnë fakte të reja cdo ditë për Interin në webfaqen e Alfredo Pedullas. I pari ka të bëj me Paulo Dybalan, i cili hedh poshtë zërat që Dybala i ka … Read More

Inter-Chievo, mes fushes… dhe merkatos: pritet nje takim per Zukanovic

30/04/2015, 23:52 |

Ne horizont Inter-Chievo, mes fushes dhe… merkatos. Ne qender te vemendjes eshte Ervin Zukanovic, qe te dielen do te jete kundershtar i zikalterve por ndoshta per here te fundit.

Eshte programuar nje takim mes dy klubeve ne … Read More

Inter i vendosur t’a rrembej Dybalan nga Juventus. Revolucion ne mbrojtje: Zukanovic eshte i bllokuar, kerkohet Masuaku…

30/04/2015, 20:23 |

Duke folur gjate ‘CalcioMarket’, program i dedikuar per merkaton ne valet e Gazzetta TV, Carlo Laudisa ka bere permbledhjen e merkatos se Inter, duke u fokusuar ne hyrje dhe dalje. Ja te rejat e fundit:

KAPITULLI … Read More

Gazzetta dello Sport – Krahe sllav, ja Zukanovic-Vrsaljko

26/04/2015, 12:42 |

Nje Inter gjithmone e me shume me salce sllave.Sic shkruan sot La Gazzetta dello Sport, pasi qe ka vene duart tek Ervin Zukanovic ds Piero Ausilio po kerkon nje tjeter zgjedhje low cost per te sistemuar krahet. Ne shenjester eshte … Read More

SKY – Takim mes Inter dhe Chievo per Zukanovic

23/04/2015, 19:46 |

Vazhdon akoma situata lidhur me mbrojtesin e ri te majte te Interit per sezonin e ardhshem.

Sic raporton Sky Sport zgjedhja e pare eshte boshnjaku Ervin Zukanovic per te cilin duhet te kete nje takim mes drejtoreve sportiv … Read More

Di Marzio: “Jovetic, kjo eshte strategjia zikalter. Vida e Handanovic…”

22/04/2015, 23:54 |

Gianluca Di Marzio nga stadiumi ‘Louis II’ i Monacos ka folur per merkaton e Interit ne lidhje me Sky. Keto jane fjalet e ekspertit italian:

“Sa i perket Jovetic zikalterit jane duke menduar per nje huazim me … Read More