Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

zuniga

Goal.com: “Kontakte mes Interit dhe Napolit per Cannavaro. Edhe Andreolli ne tratative”

24/09/2013, 12:30 |

Ka disa levizje ne merkato, qe Interi mund ti realizoje pavaresisht Thohir. Te jete e qarte: manjati indonezian i njeh levizjet qe zikalterit mund te bejne strategjikisht, dhe nuk ka ndermend ta ndryshoje linjen e skuadres pas hyrjes … Read More

Zuniga nuk e perjashton largimin: “E ardhmja ime? Do te shikojme”.

07/09/2013, 16:51 |

Merkato ka pak dite qe eshte mbyllur por e ardhmja e Juan Camilo Zuniga vazhdon te qendroje nje rebus. Ne fakt, lojtari i krahut kolumbian nuk ka rinovuar akoma kontraten ne skadence dhe ne nje interviste te leshuar … Read More

SKY – Zuniga, Juve me larg, me Interin nuk eshte mbyllur…

31/07/2013, 19:25 |

Vazhdon telenovela ne lidhje me te ardhmen e Juan Camilo Zuniga. Sipas asaj qe raporton gazetari Roberto Marchesi i SkySport 24, pavaresisht kercimeve per koret e tifozeve “kush nuk kercen, eshte juventin”, kolumbiani ka deshire qe te largohet … Read More

Wallace-Inter shume prane. Por per krahun kerkohet akoma. Jonathan…

31/07/2013, 10:34 |

Po behet gjithcka qe Wallace te luaje per Interin sezonin e ardhshem. Sic ka treguar shume here edhe agjenti i tij Frederico Moraes, ai dhe bashkepunetoret e tij po mundohen te gjejne sa me shpejt nje zgjidhje me … Read More

SKY – Inter, takim me agjentet e Luiz Gustavo. Mbyllet per Wallace. Taider dhe Zuniga…

31/07/2013, 1:24 |

Emer i ri per mesfushen e Interit. Ka patur nje takim sot mes drejtuesve zikalter dhe agjentit te Luiz Gustavo, mesfushor i Bayernit. Megjithate eshte nje operacion shume i veshtire sepse klubi gjerman kerkon 18 milion dhe Wolfsburg … Read More

Marotta: “Isla? Tentative me Interin, por do te qendroje…”

29/07/2013, 20:47 |

Beppe Marotta, administrator i deleguar i Juventus ka folur ne Sky per tratativen me Interin per Islan. Ja fjalet e tij mbi zhvillimet e tratatives: “Isla eshte nje lojtar i joni. Ka patur nje tentative me Interin. Ne … Read More

Zuniga: Napoli i hap rrugen Interit, Juve e shtangur? Me Isla…

23/07/2013, 9:23 |

Nga Isla tek Zuniga. Nga Kili tek Kolumbia. Por ne mes, nuk jane Peru, Bolivia, Brazili dhe Ekuadori, por pengesat e Juventus. Pengesa qe i kane bezdisur si Inter dhe Udinese dhe rrezikojne te bejne te dershtoje tratativen … Read More

Gazzetta – Sot takimi deciziv me Juventus per Isla. Ndersa Zuniga…

11/07/2013, 10:31 |

Takim deciziv. Inter dhe Juventus, kete here do te takohen ne zyre. Jo ne fushe, sic jane mesuar te bejne prej vitesh. Do te diskutohet per te ardhmen e Mauricio Isla, lojtarit te krahut kilen, i cili konsiderohet … Read More

Gazzetta – Zuniga-Ranocchia, prova shkembimi. Ndersa Dragovic…

11/07/2013, 10:15 |

Pinzolo: 10 korrik 2013. Skuadra zikalter eshte ne fushe per stervitjen e pare te pregatitjes verore, dhe tek zyrat e Interit ne Milano ka me pak levizje. Gjithsesi, nuk do te thote se merkatoja ka stopuar, dhe kete … Read More

GdS – Aleance Anti-Juve! Inter dhe Napoli mund te shkembejne…

30/06/2013, 11:23 |

Kundershtari per tu mundur ka fanellen bardhezi. Me pare duhet te mundet ne merkato, ku perforcimi do te thote te besh hapa te vogla per suksesin gjate sezonit. Juventusi ka si objektiv te pare ne mbrojtje kolumbianin Camillo … Read More

Pedulla: Isla dhe Kolarov ne drejtim te Inter-it

22/06/2013, 14:16 |

Alfredo Pedulla, ekspert i merkatos ne studiot e SportItalia, ka folur per mesfushoret e kraheve qe jane te disponueshem kete merkato dhe qe perfshijne Inter, Juventus dhe Napoli. Ja kush jane emrat me te nxehte dhe e ardhmja … Read More

Belfodil do te luaje tek Inter. Cfare ngelet per tu bere ne merkato?

22/06/2013, 11:10 |

Me shkembime ose jo, Ishak Belfodil eshte i Interit. Klubi zikalter ka nje marreveshje totale me agjentet e franko-algjerianit, i cili do te vije me shume siguri ne Milano, edhe nese Silvestre dhe Cassano do duhet te benin … Read More

Pedulla: “Ka nje pakt mes Inter dhe Juventus per lojtaret e krahut”

21/06/2013, 13:56 |

Sipas Alfredo Pedulla, ekspert i njohur i merkatos i Sport-Italia, ka nje marreveshje mes Interit dhe Juventus ne merkato persa i perket objektivave te perbashketa te dy skuadrave. Sipas tij: “Ka nje pakt mes dy shoqerive: zikalterit do … Read More

Per Morattin, Thohir nuk eshte i parefuzueshem. Ka edhe te tjere. Per merkaton…

10/06/2013, 20:46 |

Nga studiot e Sky Sport Andrea Paventi ka bere permbledhjen e merkatos te Interit: “Ne kete moment per Interin ka shume pak para, duhen vleresuar shume mire objektivat duke u munduar te kuptohet nese do te kete te … Read More