Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

zyrtare

ZYRTARE – Vjen zyrtarizimi nga ana e Interit: “Mirsevjen Taider. Tani jemi gati te…”

21/08/2013, 12:19 |

“Cfare eshte per mua Interi? Nje skuader shume e madhe qe ka fituar gjithcka, jam shume i lumtur”. Me keto fjale Saphir Taider nis aventuren e tij tek Interi qe e mer nga Bologna ne bashkpronesi.

Read More

ZYRTARE – Daniel Bessa dhe Vid Belec transferohen tek Olhanense ne Portugali! Formula do te jete…

15/07/2013, 17:29 |

Ishte folur qe prej ditesh qe dy futbollistet e rinj te Interit do te transferoheshin tek klubi portugez, por ende nuk kishte ardhur zyrtarizimi, te cilen e ka bere sot Interi ne faqen e saj zyrtare. Ja cfare … Read More

ZYRTARE – Spendlhofer transferohet tek Varese!

11/07/2013, 15:53 |

Ishte folur edhe ditet e meparshme per nje transferim te Austriakut tek Varese, madje dhe ai vete e kishte pranuar se do te transferohej tek klubi i Serise B por tazhme eshte gjithcka zyrtare.

Interi ka … Read More

Mauro Icardi zyrtarisht lojtar i Interit!

09/07/2013, 18:59 |

Sulmuesi Argjentinas nënshkruan me Interin, por do të jetë në bashkëpronësi me Sampdorian. Ai do të prezentohet në konferencën për shtyp në Pinzolo.

Mauro Icardi tani është zyrtarisht lojtar i Interit.

Sulmuesi 20 vjeçar … Read More

ZYRTARE – Interi njofton blerjen e Andreolli dhe Campagnaro: Kontrata deri ne…

06/07/2013, 18:28 |

Interi zyrtarizon blerjen e dy mbrojtesve qe kane ardhur me parameter zero tek zikalterit. Ja njoftimi nga Inter.it:

“F.C. Internazionale i jep mirseardhjen Marco Andreolli dhe Hugo Campagnaro.

Te dy mbrojtesit do te lidhen … Read More

ZYRTARE – Alibec transferohet nga Interi tek Bologna! Formula…

06/07/2013, 18:20 |

Denis Alibec, sulmuesi i ri Rumun qe ka dale nga Primavera zikalter duket se ka gjetur nje ekip te ri ku mund te tregoje potencialin e tij sezonine ardhshem. Interi ka rene dakord per transferimin e tij tek … Read More