Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,633 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Taidelli (Gazzetta): “Interi ka blere Hernanes!”

Taidelli (Gazzetta): “Interi ka blere Hernanes!”
Inter Club Staff

Luca Taidelli, autor dhe gazetar i njohur i Gazzetta delo Sport, e ben te mbaruar blerjen e brazilianit Hernanes nga ana e Interit: “Interi ka blere Hernanes”, shkruan ai perpara pak minutash me siguri. Kete mengjes, sic u perfol nga disa media, Presidenti Thohir ka pasur nje takim me kolegun Lotito ne Principe di Savoia. Mesa duket Presidenti i ri do ti beje nej dhurate ne merkato te gjithe Interistave…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.