Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

572 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Taider, dalin pergjigjet e analizave per shkallen e demtimit te Algjerianit!

Taider, dalin pergjigjet e analizave per shkallen e demtimit te Algjerianit!
Inter Club Staff

Saphir Taider eshte demtuar gjate ushtrimeve personale te dhena nga pergatitesi atletik Pondrelli, qe ata te qendronin ne forme edhe gjate pushimeve dimerore. Ashtu sic eshte shkruar ne websiten zyrtar te Interit, mesfushori Algjerian ka nje terheqje te lehte ne kemben e majte, dhe do te qendroje jashte fushave per rreth dy jave (10-15 dite).

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags