Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

253 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Taider: “Do te qendroj tek Interi. Ata besojne tek une. Gjithashtu edhe une me ata ndihem…

Taider: “Do te qendroj tek Interi. Ata besojne tek une. Gjithashtu edhe une me ata ndihem…
Inter Club Staff

Saphir Taider, i intervistuar nga portali Algjerian “Algerie 260”, ka folur dhe ka perseritur serisht vullnetin e tij per te qendruar tek Interi. Ja fjalet e tij:

“Doni te dini me shume per te ardhmen time? Do te qendroj tek Interi. E sigurte. Ky klub ka besuar tek mua gjithmone, qe nga dita e pare dhe une ndihem shume mire atje. Kam luajtur shume ndeshje sezonin e kaluar dhe kam mesuar mjaft tek Interi e ndihem akoma me i forte. Mezi po pres sezonin e ri…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.