Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

230 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Taider enderron Boterorin: “Do te japim maksimumin per te shkuar ne Brazil”.

Taider enderron Boterorin: “Do te japim maksimumin per te shkuar ne Brazil”.
Ardis
  • On 12/09/2013, 15:51

Argjeria, ka mundur Mali-n me rezultatin 2-0 dhe tashme pret te njohe kundershtarin e rradhes qe do te mund ti jepte mundesine e pjesemarrjes ne boterorin e ardhshem ne Brazil 2014. Dhe Saphir Taider, mesfushori i Interi, shprehet ne prag te shortit: “Preferenca? Nuk kam, eshte shorteu qe do te vendose fatin tone dhe e presim qe te vi. Me pas do te pergatitemi sic duhet per ndeshjen”. Ekip i frikshem eshte Egjipti, por Taider shpjegon: “Te gjitha 10 skuadrat qe kane arritur deri ketu meritojne respekt. Si per Egjiptin apo ndonje tjeter qe mund te jete kundershtari jone, ne do te japim maksimumin tone per tu kualifikuar ne boteror”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags