Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,684 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Taider, operacioni pothuajse i mbyllur. Kjo eshte oferta zikalter.

Taider, operacioni pothuajse i mbyllur. Kjo eshte oferta zikalter.
Xhorxh Gellci

Duket sikur tratativa Taider-Inter eshte ne detajet e saj te fundit. Sipas Sky Sport, operacioni eshte pothuajse i mbyllur dhe Saphir Taider do te vishet zikalter. Sot ne mbremje do te kete nje tjeter takim per te mbyllur operacionin. Oferta e bere nga Interi eshte ajo e duhura, tek Bologna do te shkoje shifra prej 5,5 milion per gjysmen e kartonit dhe Laxalt ne huazim me te drejte blerjeje te gjysmes. Tani mungon me te vertete shume pak qe Taider te vishet zikalter.

Lojtari franko-algjerian do te jete shume i lumtur per ardhjen ne Milano, pasi eshte shume shok me Belfodil. Megjithate, nuk eshte e thene qe te jete goditja e vetme ne mesfushe. Wellington eshte gjithmone ne loje, dhe me Duncan dhe Mbaye ne Livorno, mund te vije ne huazim.

Nderkohe qe Mazzarri po pret akoma dicka ne sulm. Branca dhe Ausilio jane ne pune, Thohir po vjen dhe Interi eshte nje kantier merkatoje akoma i hapur.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.