Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,946 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Takim Inter-Samp – Ausilio: Schick na pelqen. Spalletti: Dalbert blerja e duhur. Santon…

Takim Inter-Samp – Ausilio: Schick na pelqen. Spalletti: Dalbert blerja e duhur. Santon…
  • On 10/08/2017, 10:00

Inter gati sulmin final per Patrick Schick. Sic raporton Sky, Walter Sabatini, Luciano Spalletti, Piero Ausilio e Daniele Pradé (drejtori sportiv i Sampdoria) ishin dje per darke ne nje restorant ne Milano. Prezent ishin edhe 2 agjentet e Patrik Schick. Por edhe agjenti i Davide Santon, Claudio Vigorelli. Santon pelqehet shume nga Samp.

Prade dhe agjentet e Schick u larguan nga restoranti pak me heret, pas tyre Ausilio e Spalletti. Drejtori sportiv zikalter ka leshuar vetem nje batute: “Schick na pelqen shume, por jo vetem ne. Emre Mor shume afer? Do shkoj te fle”.Edhe Spalletti nuk dha detaje: “Mua me pelqejne lojtaret qe kam…Kerkojani Sabatinit te tjeret. Dalbert? Perforecimi i duhur”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.