Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,638 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Takim mes Ausilios, Zanettit dhe Mancinit pas 1-1. Durimi ka marr fund: tani…

Takim mes Ausilios, Zanettit dhe Mancinit pas 1-1. Durimi ka marr fund: tani…
Bujar Berishaj

Pas barazimit deshperues ne shtepi me Parman, disa nga menaxheret kryesor te klubit jane takuar ne brendesi te stadiumit per nje takim qe ka perfunduar vetem pas ores 19:00. Ne takim kane qene prezente AusilioZanetti dhe Mancini. Nderkohe, eshte vene re mungesa e Fassone.

Takimi ka sherbyer per te qartesuar udhezimet nga ketu e deri ne fund te sezonit: ndeshjet e mbetura do te sherbejne per te kuptuar se kush eshte lojtar per Interin dhe kush jo. Durimi, me pak fjale, duket te kete marr fund dhe te gjithe lojtaret do te jene nen shqyrtim. Fakti qe neser stervitjet do te fillojne ne 08:30 eshte sinjali i pare i forte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.