Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,071 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Takim Moratti-Thohir, ja te gjitha temat qe jane diskutuar. Mazzarri luan fatin e vet ndaj…

Takim Moratti-Thohir, ja te gjitha temat qe jane diskutuar. Mazzarri luan fatin e vet ndaj…
Inter Club Staff

Sot ka pasur nje takim ndermjet Erick Thohir, presidentit te Interit dhe Massimo Morattit, ish presidentit te Interit. Ky takim ka zgjatur rreth nje ore dhe eshte zhvilluar ne qender te Milanos.

Takimi ndermjet dy figurave zikalter ka qene shume i ngrohte dhe i vendosur dite me pare tregon Sky. Temat e prekura ne kete takim kane qene shume: Eshte folur per zevendesimin e anetareve ne keshilin drejtues te Interit qe do te zgjidhen nga Massimo Moratti dhe Thohir deshironte ti dinte qe me pare. Eshte folur edhe per FPF ku Interi u takua me UEFA-n ne Nyon te premten. Me pas natyrisht qe eshte prekur edhe tema Mazzarri por asnje vendim nuk eshte mare. Per momentin ka besim tek tekniku dhe do te kete kohe 2 jave per te ndryshuar trendin negativ tek Interi: Mendohet se Derby do te jete bileta e qendrimit te tij tek Interi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.