Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

1,758 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Takim Perez-Thohir ne Madrid per Morata. Atletico ofron Villa, por…

Takim Perez-Thohir ne Madrid per Morata. Atletico ofron Villa, por…
Ardi Deda

Thohir dhe Perez do te takohen ne Madrid me rastin e konferences per shtyp per ndeshjen midis legjendave te dy skuadrave. Sic evidenton SportMediaset, nuk do te jete vetem nje takim qe do te siguroje raportet e mira ndermjet dy klubeve, por do te jete dhe rasti per te biseduar per tratativa te rendesishme ne merkato.

Skenari i mundshem mund te jete ky: Inter mund te kerkoje Morata, Perez mund te pergjigjet duke kerkuar Icardi, qe prej kohesh eshte nen shenjestren e Atletico. Ne Milano duhet te vij me cdo kusht sulmuesi qe do te zevendesoje Milito dhe ne renditje sipas rendesise jane Dzeko, Morata dhe Torres. Erick Thohir kerkon domosdoshmerisht te marre te pakten njerin prej te treve.

Atletico propozon David Villa per Icardin, por kete variant presidenti zikalter nuk e pelqen: do te preferonte para cash dhe te investonte tek Dzeko qe eshte objekt i vertete i deshirave zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.