Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 24, 2019

Scroll to top

Top

2,239 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TalkSPORT – Benzema, dhurata e Thohir per Mazzarrin.

TalkSPORT – Benzema, dhurata e Thohir per Mazzarrin.
Ardis
  • On 29/10/2013, 15:57

Sipas portalit anglez TalkSport Interi po kerkon te bezdise Arsenalin ne rrugen e Benzemas duke pasur gati nje shifer per sulmuesin. Kembengulja zikalter do te vinte nga pronari i ri Erick Thohir, qe do ti bente nje dhurate Mazzarrit dhe do ti jepte nje dore sezonit me prurjet e reja nga merkato e janarit. Benzema do te ishte nje menyre e mire per te risjelle Interi ne krye. Konkurrenti tjeter pretendent per te marre Benzema eshte Galatasaray, por interesimi i zikalterve eshte me i madh.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.