Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

408 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Tani dy dite pushim dhe nisja per Hamburg. Sot vjen…

Tani dy dite pushim dhe nisja per Hamburg. Sot vjen…
Xhorxh Gellci

Pas fitores te djeshme kunder FeralpiSalò, Mazzarri i ka lene skuadres dy dite pushim. I gjithe grupi do te ribashkohet te premte pasdite ne Pinetina per nje seance stervitore para nisjes per Hamburg, ku  te shtune ne oren 15:30 do te jete miqesorja e pare internacionale, kunder skuadres te drejtuar nga Torsten Fik. Te hene do te filloje turneu amerikan qe do mbyllet ne 11 gusht.

Nderkohe sot vjen ne Itali edhe Laxalt. Pas vizitave mjekesore, do te jete nje lojtar i Interit me te gjitha efektet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags