Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

640 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Tani Icardi nuk mund te gaboje me. Ne qershor Interi me ne krye Thohir…

Tani Icardi nuk mund te gaboje me. Ne qershor Interi me ne krye Thohir…
Inter Club Staff

Tani endrra e te gjithe Interistave eshte qe Mauro Icardi te kaloje nga fjalet tek faktet, dhe te tregoje ne fushe grinten e nevojshme per tu kthyer ne nje bomber te vertete. Mundesite i ka te gjitha.

Per cdo gje tjeter e ka ai ne dore, dhe do te vije momenti ne te cilin Interi do te vendose se cfare do te beje me te: Ta bleje komplet kartonin e tij ose jo. Aktualisht Icardi eshte ne bashkpronesi me Interin, e cila i ka blere 50% te kartonit per 6,5 milion euro nga Sampdoria: Ne realitet Interi nuk ka asnje detyrim per te blere gjysmen tjeter, por ndermjet dy klubeve ka nje gentlemen agreement (eshte nje dokument privat) qe parashikon blerjen e gjysmes tjeter ne qershor per 6,5 milion euro te tjera. Presidenti Indonezian i Interit qe bllokoi shitjen e tij tek Monaco ne vere, nuk do te beje hapa prapa, dhe shpreson se Icardi do te dhuroje te tjera gezime per tifozet e Interit…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags