Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,115 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Te demtuarit drejt grumbullimit

Te demtuarit drejt grumbullimit
Ardis
  • On 01/07/2013, 12:04

Mungojne akoma edhe disa dite drejt mbledhjes se pare te organizuar nga Mazzarri ne Pinetina, perpara se te nisen per ne Pinzolo. Por neser do te filloje sezoni per disa lojtare ne ekip. Sipas Gazzetta dello Sport, ne fakt, ne kampin e stervitjes zikalter neser do te vijne lojtaret e demtuar qe do te fillojne te kryejne stervitjet e para te rekuperimit per te testuar kushtet fizike dhe te vleresojne nisjen reale per mbledhjen e organizuar nga Mazzarri. Te gjithe te gatshem per te rifilluar dhe vrapuar drejt nje sezoni qe shpresojme te jete fitues.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.