Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 2, 2022

Scroll to top

Top

979 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Te grumbulluarit: jashte Nagatomo dhe Medel, kthehet Jonathan…

Te grumbulluarit: jashte Nagatomo dhe Medel, kthehet Jonathan…
Bujar Berishaj

Tre portiere, tete mbrojtes, tete mesfushore dhe tre sulmues per ndeshjen e pare te grupit ne Europa Leauge per ne Kiev. Mungon Medel (i skualifikuar, ka karton nga koha kur luante me Sevillan) dhe Nagatomo (tendosje e lehte e muskujve). Kthehet, ashtu sic ishte pritur, Jonathan. Keta jane lojtaret e grumbulluar:

Portiere: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni;

Mbrojtes: 5 Juan Jesus, 6 Andreolli, 14 Campagnaro, 15 Vidic, 22 Dodò, 23 Ranocchia, 25 Mbaye, 33 D’Ambrosio;

Mesfushore: 2 Jonathan, 10 Kovacic, 13 Guarin, 17 Kuzmanovic, 20 Obi, 44 Krhin, 88 Hernanes, 90 M’Vila;

Sulmues: 7 Osvaldo, 8 Palacio, 9 Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.