Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

517 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Te premten Thohir vjen ne Milano: te shtunen takim me Mancinin

Te premten Thohir vjen ne Milano: te shtunen takim me Mancinin
Bujar Berishaj

Presidenti i Interit, indoneziani Erick Thohir pritet te jete ne Milano te premten, kurse te shtunen ne Meazza per te qene i pranishem ne ndeshjen e fundit si vendas kunder Empolit.

Para ndeshjes, manjati do te takohet me trajner e skuadres se tij, italianin Roberto Mancini. Raportohet se ata dy do te bisedojne per merkaton dhe te ardhmen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.