Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,083 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Te rejat me te fundit per Mauricio Isla. Flet Ausilio…

Te rejat me te fundit per Mauricio Isla. Flet Ausilio…
Xhorxh Gellci

Me bllokimin e tratatives Isla, sipas Gianluca Di Marzio, zikalterit kane bere nje tentative tjeter per Camillo Zunigen, duke ofruar 10 milion euro, te cilat u refuzuar nga Napoli. Ky eshte edhe nje mesazh per Juventusin, i cili duhet te ofroje me shume se 10 milion per te marre Zunigen. Nderkohe, Mauricio Isla vazhdon qe te qendroje ne pregatitjen e Juventusit, dhe sipal Di Marzio, shoqeria bardhezi ka vendosur te marre 2-3 dite kohe per te menduar per shitjen e lojtarit te krahut.

Nderkohe Piero Ausilio ka komentuar ne Sport Italia zhvillimet e fundit. Ja fjalet e tij: “Isla? Ka per te punuar. Ashtu si gjithe tratativat e rendesishme, duhet kohe…” Fakti eshte qe kohet jane zgjatur shume, dhe veshtire se do te gjendet nje zgjidhje se shpejti.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.