Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

607 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Tentative e re per Biabiany ne ditet e ardhshme?

Tentative e re per Biabiany ne ditet e ardhshme?
Ardi Deda

Ne kerkimin qe Inter vazhdon te beje per rolin e sulmuesit te krahut per te perforcuar organiken ne dispozicion te Walter Mazzarri, Gazzetta dello Sport risjell ne vemendje emrin e Jonathan Biabiany. Sulmuesi i krahut francez i Parmes dukej se kishte zbritur ne plan te dyte, por sot Gazzetta flet per nje tentative te re te Interit per futbollistin, edhe pse deri me tani Inter dhe Parma kane dhene nje vleresim shume te ndryshem per futbollistin, motiv per te cilin tratativa ka ngecur disa jave me pare.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.