Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

236 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Tesser: “Inter, une nuk do rrezikoja me Bardi-n. Do ta çoja ne huazim”

Tesser: “Inter, une nuk do rrezikoja me Bardi-n. Do ta çoja ne huazim”
Andi Prifti

FcInterNews.It ka intervistuar Attilio Tesser, ish-trajnerin e Novara-s qe kete vit ka trajnuar Francesco Bardi: “E prisja dhe jam shume i lumtur. I prisja cilesite e tij dhe jam i lumtur per te, sepse dhe ne jeten reale eshte nje djalosh i perkryer. Interi e di se çfare te beje. Francesco eshte gati, po tregon cilesite e tij. Por gjithsesi, sapo te shkoje tek Interi, do te rrezikoje gjithçka qe ne ndeshjen e pare. Prandaj mendoj se te rinjte duhet te kene nje rritje me te ngadalte dhe do ta çoja per te luajtur ne nje klub te vogel ne Seria A. Pasi te marre pak eksperience, ai do te ishte nje djalosh me perspektive te madhe, do ta shohin te gjithe.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.