Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,111 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thauvin: “Oferta e Inter, kurre nuk e kam menduar lamtumiren. Lajka interesante, por OM tashme eshte nje big”

Thauvin: “Oferta e Inter, kurre nuk e kam menduar lamtumiren. Lajka interesante, por OM tashme eshte nje big”
Bujar Berishaj

Inter me ka dashur, e firmos vet Florian Thauvin. Ne mikrofonat zyrtar te Olympique Marseille 21-vjecari trekuartist ka konfirmuar thashethemet qe e kane karakterizuar ne ditet e fundit te merkatos verore. Shoqeria zikalter  kishte levizur me te vertete per ta sjell ate ne Milano.

“Presidenti (Vincent Labrune) ka pasur kontakte me Inter – thote sot Thauvin-. Por une nuk e di se cfare ka ndodhur me te vertete. Gjerat per presidentin dhe mua kane qene te qarta: nje lamtumire e imja ka qene gjithmone jashte diskutimit, keshtu, me gjithe ndershmerine, as qe e kam studiuar oferten. Sigurisht qe eshte lajkatare, Inter eshte nje klub i madh por tani une jam i Marseilles, nje tjeter klubi te madh. Ketu jam shume mire, nuk kam dyshime per kete.”

Deklarata keto qe per momentin i mbyllin dyert zikalterve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.