Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

67 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

The Sun – Inter kerkon Wanyama. Gati oferta

The Sun – Inter kerkon Wanyama. Gati oferta
Andi Prifti

Interi po kerkon me nglum Wanyama, vellain e McDonald Mariga. Per ta zbuluar lajmin ka qene The Scottish Sun, qe shpjegon qe nje oferte prej 10 milione sterlinash eshte gati per Celtic. Mazzarri po e ndjek lojtarin prej kohesh, e donte qe tek Napoli, dhe tani ka mundesine ta marre ne Inter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.