Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

284 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Theo Hernandez nuk ndalet: “Ne besojme te Skudeto. Interi eshte para, por ata mund te humbasin ose…”

Theo Hernandez nuk ndalet: “Ne besojme te Skudeto. Interi eshte para, por ata mund te humbasin ose…”
Inter Club Staff

Ne nje interviste te gjate per te perditshmen spanjolle AS, Theo Hernandes nuk ndalet me deklaratat e tij.

Ai ka deklaruar edhe njehere tjeter se beson ende shume te fitimi i Kampionatit dhe te nje hap fals i Interit.

Mbrojtesi i krahut te Milanit, nuk deshiron qe te ngreje flamurin e bardhe, pavarsisht se Interi eshte 6 pike para me nje ndeshje me pak.

“Po, kete e them me plot gojen: ne si Milan do te bejme gjithcka per te arritur kete dhe perpara ka ende shume per te bere.”

“Interi eshte larguar pak, por ne do te luftojme me te gjitha forcat tona der ine fund te ketij kampionati te Serie A.”

“Ata mund te humbasin ndeshje apo te barazojne ndeshje, kampionatet ndryshojne shume nga njeri tek tjetri.”

“Pastaj, objektivi im natyrisht eshte te luaj ne Champions League me kete fanelle. Do te ishte shume bukur sepse Milani ka shume kohe qe nuk shkel ne Champions.”

“Por ne radhe te pare, ne do te luftojme per te fituar Serie A sepse ende asgje nuk eshte vendosur. Une nuk dorezohem.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.