Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,302 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thesari i Inter: Sampdoria ka blere Duncan, ceshtja Osvaldo. Shifrat…

Thesari i Inter: Sampdoria ka blere Duncan, ceshtja Osvaldo. Shifrat…
Bujar Berishaj

Pse ky pershpejtim ne merkaton e Inter? Ausilio ka krijuar ne thesar. D.s zikalter ka cuar perpara tratativen per Brozovic nga Londra, kur po perpiqet te zgjidh ceshtjen Osvaldo. Ka takuar dirigjentet e Southampton per te shpjeguar levizjet e ardhshme.

Thesari vjen nga shitjet e vogla: rroga e M’Vila, shitet Mbaye tek Bologna, Duncan tek Samp (Ferrero ka shfrytezuar te drejten e blerjes me heret duke shpenzuar 3 mln) dhe Pereira ne huazim tek Estudiantes. Pastaj eshte ceshtja Osvaldo dhe Kuzmanovic me Hamburgrun prapa.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.