Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,302 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir afer skuadres. Eshte ne Appiano me…

Thohir afer skuadres. Eshte ne Appiano me…
Bujar Berishaj

Presidenti Thohir i shkon skuadres per vizite dhe ka arritur ne Appiano Gentile para pak momentesh se bashku me Soetedjo.

Pas tyre ka ardhur edhe drejtori sportiv Piero Ausilio. Numri nje zikalter ka vendosur keshtu qe te jete ne Pinetina ne prag te ndeshjes se rendesishme kunder Torinos, ndeshje te cilen manjati indonezian do e ndjek ne Giuseppe Meazza se bashku me Massimo Moratti.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.