Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

834 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir akoma ne hotel. Moratti: “Ka dale ndonje e re? Jo, perkundrazi…”

Thohir akoma ne hotel. Moratti: “Ka dale ndonje e re? Jo, perkundrazi…”
Xhorxh Gellci

Gjithcka e palevizshme. Ne Hotel Armani te Milanos eshte Thohir dhe gazetaret (se bashku me kameramane dhe fotografe) jane ne pritje te deklaratave apo lajmeve. Manjati indonezian ka drekuar me Morattin dhe te birin, ndersa pastaj ka ndaluar tek bar-i i hotelit ne kat te shtate me njerezit e tij te besuar. Nderkohe poshte Saras, presidenti ka takuar telekamerat e Rai, para te cilave nuk ka zbuluar shume. “Nje bisedim mese normal. Ka dale ndonje e re? Jo, perkundrazi…” Ndersa pyetjes nese jane parashikuar takime te tjera, padroni zikalter nuk i eshte pergjigjur aspak.

Nderkohe gazetaret vazhdojne te qendrojne ne pritje te te rejave poshte hotelit te Thohir dhe zyrave te Morattit, dhe inter.al do ju sjelle te gjitha lajmet e fundit ne kete aspekt.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.