Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,348 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Arsyeja pse kam zgjedhur Interin eshte lidhja qe shoqeria ka me tifozet”.

Thohir: “Arsyeja pse kam zgjedhur Interin eshte lidhja qe shoqeria ka me tifozet”.
Ardis
  • On 26/09/2013, 12:10

“Kush jane arsyet qe me cuan te zgjedh Interin? Klubi ka nje histori te madhe, ka arritur rezultate optimale dhe tifozet jane shume besnike”.

Kjo eshte deklarata e Erick Thohir e sjelle nga TRIBUNENEWS.COM. Manjati indonezian ka dashur te qartesoje qe edhe lidhja qe ka shoqeria zikalter me tifozet eshte nje nga arsyet qe e kane shtyre te investoje ne shoqerine e Massimo Morattit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags