Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,162 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir boom: “Fassone dhe Ausilio kane folur me Psg per Lavezzin. Tani…”

Thohir boom: “Fassone dhe Ausilio kane folur me Psg per Lavezzin. Tani…”
Ardi Deda

“Fassone dhe Ausilio kane folur me Paris Saint Germain, dhe tani po pres per te vleresuar situaten. Nuk eshte e lehte, kete e dime. Mungojne kater dite nga mbyllja e merkatos dhe do te shohim se cfare do te ndodhe me Lavezzin”. Keshtu Erick Thohir, ne mikrofonat e Sportmediaset ne aeroportin e Madridit, perpara se te vinte ne Milano, ka zbuluar se Inter po provon te mare Lavezzin.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.