Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

920 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir boom: “Nje nga Torres, Morata dhe Dzeko mund te jete goleadori jone.

Thohir boom: “Nje nga Torres, Morata dhe Dzeko mund te jete goleadori jone.
Xhorxh Gellci

Erick Thohir ka folur ekskluzivisht ne mikrofonat e Gazzetta dello Sport. Ne numrin qe do te dale ne shitje pas disa oresh, presidenti i Interit, i intervistuar ne Xhakarta nga i derguari Luca Taidelli, analizon te tashme dhe shpjegon cfare ka ne mendje per ta cuar Interin ne nivelet me te larta.

BESIM – “Besoj ne bashkepunetoret e mi, por secili prej tyre e di qe duhet te pergjigjet ne detyren e tij.”

MAZZARRI – “Duhet te njihemi me mire, por ai e di qe dua Europen dhe qe duhet te planifikojme te ardhmen.”

BLERJET – “Dzeko, Torres, Morata: nje nga ata mund te jete bomberi jone. Sagna? Varet nga ai.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags