Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,710 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “De Boer ka nevoje per kohe, por rezultatet do vijne. Gabigol vleresoj Interin, eshte e ardhmja…”.

Thohir: “De Boer ka nevoje per kohe, por rezultatet do vijne. Gabigol vleresoj Interin, eshte e ardhmja…”.
  • On 03/09/2016, 12:35

Erick Thohir ka folur nga Mandarin Oriental Hotel i Xhakarta ne Indonesia: “Trajneri ka patur shume pak kohe, pasi punoje pak ne fazen pergatitore. Ai ka nevoje per kohe, te pershtatet me futbollin Italian dhe te njoh me mire skuadren. Jemi te sigurt qe rezultatet do vijne shume shpejt. Gabigol? Ishte nje konkurence e madhe nga shume klube te rendesishme, por ai zgjodhi Interin. Eshte nje i ri i talentuar dhe te gjith presim qe te jete e ardhmja e klubit zikalter”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.