Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 23, 2019

Scroll to top

Top

616 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir, del nje date tjeter per takimin me Morattin: Pritet…

Thohir, del nje date tjeter per takimin me Morattin: Pritet…
Donald Elmazi

Vizite surprize. Eshte e enjte, mungojne gati 10 dite per ndeshjen kundra Juventus-it dhe megjithe ate Moratti ka vendosur te takoje skuadren ne Pinetina: ka pare stervitjen dhe ka patur mundesi te diskutoje me Mazzarrin dhe Cordoban. Luca Taidelli ne sitin e La Gazzetta dello Sport shkruan: “Blitz qe vjen ne nje jave pa ndeshje dhe ne stervitje mungojne mbi 10 lojtare qe jane nisur per ndeshjet me kombetaret perkatese dhe prap se prap lidhja e Inter-it me presidentin nuk do te kete fund asnjehere. Kjo behet edhe duke e ditur qe Thohir javen qe vjen do te takoje pronarin zikalter per here te trete per te blere 70% te kuotave te klubit zikalter”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.