Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,900 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir deshiron goditjen e madhe. Biabiany eshte bllokuar, por ai po mendon per…

Thohir deshiron goditjen e madhe. Biabiany eshte bllokuar, por ai po mendon per…
Inter Club Staff

Interi po mendon per me larte, por nderkohe ka bllokuar Biabiany.

Eshte ky skenari qe ka mare forme ne kete moment ne shtepine zikalter. Shitja e Guarin eshte gjithmone e me shume e nevojshme, e per kete motiv Interi po mendon te ule cmimin pak duke u kenaqur me 12 milione plus bonuse. Ne fundin e javes se ardhshme pritet ardhja ne Milano e Thohir dhe presidenti zikalter ndoshta do te meret personalisht me shitjen e mesfushorit Kolumbian.

Kush pelqehet? Firmino. Hoffenheim kerkon 25 milion euro. Sakrifica ekonomike do te ishte e dukshme, por Thohir me nje goditje te tille do te jepte sinjale te qarta e do te bente qe te gjithe te mendonin se Interi eshte per Champions sezonin qe vjen. Idea e presidentit eshte ajo qe ti jape nje emer te madh tifozeve te Interit, por nese cdo gje do te shkoje keq, Biabiany eshte ne xhep dhe eshte arritur marveshje totale me lojtarin nderkohe qe mund te arrihet lehtesisht nje marveshje me klubin e Parmes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags