Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

814 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir dhe Berlusconi takim per stadiumin. Neser do te…

Thohir dhe Berlusconi takim per stadiumin. Neser do te…
Bujar Berishaj

Lajmi qarkullonte prej ditesh, neser Erick Thohir do te takoj vajzen e presidentit kuq e zi Barbara Berlusconi.

Ne fakt, jane bere te ditura eshte vendi dhe orari i takimit: neser ne ora 16:30 ne Casa Milan, zyra e klubit milanist qe ndodhet ne rrugen Aldo Rossi.

Erick Thohir do te shoqerohet nga Michael Bolingbroke. Do te jete vizita e pare ne zyren e Milanit, me dirigjencen e klubit te Berlusconit do te flitet per ceshtjen e stadiumit te San Siro.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.