Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,169 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Do te punoj fort me nje objektiv: te bej Interin fitues…”

Thohir: “Do te punoj fort me nje objektiv: te bej Interin fitues…”
Xhorxh Gellci

I intervistuar nga gazetaret ne fund te takimit te sotem me Brancen dhe Ausilion, presidenti Erick Thohir flet me gazetaret ne lidhje me temat e merkatos: “Hmm, kam patur takime gjate gjithe dites per te kuptuar biznesin dhe ate cka duhet te bejme, sic i kam premtuar familjes Moratti. Dua te ndertoj nje Inter fitues, te bukur per t’u pare dhe mbi te gjitha nje shoqeri me te shendetshme. Ka qene bukur t’i takoj te gjithe dhe te krijoj vizione te reja per Interin. Shpresoj qe te jete nje drejtim i ri per te ardhmen, por ne te njejten kohe duhet te perqendrohemi ne punen qe duhet te bejme te gjithe bashke.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags