Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 4, 2020

Scroll to top

Top

926 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Do te vijne perforcime te tjera per te qene kompetitive. Me Mazzarrin do te ndertojme se bashku nje projekt”

Thohir: “Do te vijne perforcime te tjera per te qene kompetitive. Me Mazzarrin do te ndertojme se bashku nje projekt”
Ardi Deda

Erick Thohir ka drekuar ne qender te Milanos me AngeloMario Moratti dhe drejtorin e pergjithshem Marco Fassone. Presidenti ka ndjere dashurine e tifozeve kur ka qene i pranishem ne restorant dhe ka mbetur i habitur. Sipas asaj qe raporton Sky Sport, Thohir do te jete pas pak oresh ne Pinetina per te karikuar skuadren ne kuader te ndeshjes me Udinese duke deklaruar se skuadra duhet te beje pike ne ndeshjen e neserme. Ne pergjigje te Mazzarri i cili pretendoi se nuk ka pasur kurre nje skuader kompetitive per titullin, Thohir siguron teknikun duke thene qe pervec blerjeve te mira ne merkaton e janarit, do te vijne dhe lojtare te tjere qe do te jene te nevojshem per te bere Interin me kompetitiv ne Itali dhe Europe. Thohir e ka siguruar Mazzarrin duke deklaruar se deshiron te ndertoje nje projekt se bashku me te. Vijne konfirmime te tjera per sulmin, duke pare qe Thohir ka konfirmuar se sulmuesi do te jete nje lojtar me peshe nderkombetare. Sky pershkruan programin e udhetimit italian te Thohir ku neser do ti prezantoje nje projekt bankave qe ka te beje mbi te gjitha per zhvillimin e markes Inter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.