Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

779 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Do te vleresojme objektivat nga viti ne vit. Mazzarri? Kemi besim reciprok”

Thohir: “Do te vleresojme objektivat nga viti ne vit. Mazzarri? Kemi besim reciprok”
Ardi Deda

“Mazzarri ka folur drejte, vazhdojme perpara se beshku edhe nje vit tjeter. E rendesishme eshte besimi reciprok dhe shkembimi i pikepamjeve”. Keto jane fjalet e Erick Thohir per Gazzetta dello Sport pas konferences se Walter Mazzarri. Presidenti zikalter ka dashur te theksoje ate cfare mendon dhe te tregoje mbeshtetjen e tij per trajnerin. “Do te rritemi dhe do te perqendrohemi tek objektivat nga viti ne vit”, ka perfunduar numri nje i klubit zikalter.

“Erick Thohir dhe Walter Mazzarri do te takohen serish ne fillim te javes se ardhshme – shhpjegon Gazzetta -. Do te duhen programe te qarta dhe nje miqesi e gjate: shkembim i pikepamjeve per gjithcka. Me pas rinovimi do te vij. Kete gje e dine te dyja palet, dhe merkato do te jete kulmi i takimit. Mazzarri, tek Napoli, ka mberritur i dyti me kontraten ne skadence: asgje nuk eshte e riprodhueshme, cdo gje eshte e permiresueshme. Me nje “Luiz Gustavo”…

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.