Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 2, 2020

Scroll to top

Top

838 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir eshte i zhgenjyer: “Kemi luajtur keq. Te ndryshojme kunder Lazio”

Thohir eshte i zhgenjyer: “Kemi luajtur keq. Te ndryshojme kunder Lazio”
Ardi Deda

“Kemi luajtur keq. Kunder Lazio do te nevojitet nje paraqitje tjeter sepse kualifikimi ne Europa League varet akoma nga ne”. Ky eshte reflektimi i Erick Thohir i sjelle nga Gazzetta dello Sport, qe ka kontaktuar presidentin ne fund te ndeshjes. Derby milanez, i pare ne tv nga Giacarta duke qendruar ne kembe deri ne 5 te mengjesit ka shkuar keq per presidentin interist, qe ka dashur te shprehe zhgenjimin e tij.

“I detyruar te qendroje ne Giacarta – nenvizon Gazzetta -, Erick Thohir i ka dhene nje bilete Lola Winata, pergjegjesit te inter Club Indonesia, te cilit perpara ndeshjes i ka kerkuar informacione mbi atmosferen ne San Siro. Thohir do te kthehet ne Milano te shtunen ne mengjes, ne kohen e duhur per te qene i pranishem ne ndeshjen kunder Lazio. Sfide e cila ne kete pike ne varesi te rezultatit te sotem te bardhekalterve kunder Verones behet nje tjeter perballje direkte dhe e rendesishme per vendin e peste”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.