Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

313 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir eshte ne Japoni, nuk do takohet me Morattin?

Thohir eshte ne Japoni, nuk do takohet me Morattin?
Andi Prifti

Ishte parashikuar nje takim mes Erick Thohir dhe Massimo Moratti ne Shtetet e Bashkuara duke perfituar nga turneu amerikan i Interit. Ne realitet, sipas lajmeve te fundit, takimi nuk do te behet. Manjati indonezian ndodhet ne Japoni me pushime. Shume te tjere, po flasin se marrveshja eshte ne detajet e fundit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.