Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 19, 2019

Scroll to top

Top

433 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Hamsik me pelqen. Derby? Duam te fitojme. Argjentinasit…”

Thohir: “Hamsik me pelqen. Derby? Duam te fitojme. Argjentinasit…”
Donald Elmazi

Ne fund te eventit te ketij mengjesi, Erick Thohir ka dhene disa deklarata per mikrofonat e SportMediaset: “Duam te fitojme derby-n. Do te japim maksimumin per te bere sa me shume pike te mundemi ne ndeshjet e fundit, ata me siguri do te na bezdisin. Zanetti? Do ta takoj per te percaktuar rolin e tij ne menaxhim kete ne fund te sezonit. Midis nesh ekziston mirkuptimi dhe kjo eshte e rendesishme. Samuel dhe Cambiasso? Te gjithe do te vleresohen ne fund te ketij sezoni. Per ceshtjet kontratuale do te flasim ne fund. Hamsik? Me pelqen, pelqejne te gjithe lojtaret qe degjoj te flitet. Ka gjithmone mundesi ne merkato, por duhet te vleresojme mire”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.