Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,905 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Icardi dhe Kovacic qendrojne. Nuk kemi folur me Realin per Morata”

Thohir: “Icardi dhe Kovacic qendrojne. Nuk kemi folur me Realin per Morata”
Ardi Deda

Sapo ka zbarkuar ne Malpensa presidenti zikalter Erick Thohir ka lene disa komente te shkurtra per gazetaret e pranishem. Ja dhe fjalet e tij:

Ju ka pelqyer Madridi?

“Po, eshte nje qytet i bukur”.

Sa e rendesishme eshte ndeshja e neserme kunder Napolit?

“Te gjitha ndeshjet qe kemi deri ne fund te sezonit jane te rendesishme, duhet te bejme sa me shume pike te jete e mundur”.

Kemi lexuar qe eshte shume e veshtire per te arrire tek Morata, sa eshte e vertete?

“Jo, nuk eshte e vertete sepse jam ne Milano pasi kam marre pjese ne nje konference per shtyp per projektin Inter Forever dhe ndeshjen me legjendat e Real Madrid, me pas kam drekuar me presidentin e Real Madrid dhe nuk kemi biseduar per lojtare apo per gjera te tjera”.

Ju pelqen David Villa i Atletico Madrid? Ka shume emra qe qarkullojne…

“Nuk ka asgje per David Villa per momentin”.

Ka shume zera per Mauro Icardi, do te jete pjese e Interit dhe vitin e ardhshem?

“Eshte nje lojtar i rendesishem per ne keshtu qe do te jete pjese e Interit”.

Kovacic?

“Edhe Kovacic (qesh)”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.