Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,162 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Informacione mashtruese. Mendime distrakte? Gaboheni! Do të investojmë dhe…”

Thohir: “Informacione mashtruese. Mendime distrakte? Gaboheni! Do të investojmë dhe…”
Rinor Sopaj

Përshëndetje zikaltër,

Ditëve të fundit janë shkruar disa informacione mashtruese dhe jo të sakta për mënyrën sesi grupi im i menaxhon angazhimet e tij dhe për vullnetin tim për ta mbështetur Interin në të ardhmen. Nëse ndokush po mendon se këto histori do të na shpërqendrojnë nga obiektivi ynë për të sjellë rezultate të rëndësishme për Interin, gabohet.

Grupi im ka angazhime në të gjithë botën dhe kemi investuar në Itali në të njejtën mënyrë si në SHBA dhe në vende të tjera.

Është detyra ime dhe, akoma më e rëndësishme, dëshira ime, si aksionar, të investoj tek Interi. Është kjo ajo që po bëjmë që nga dita e parë dhe që do të vazhdojmë ta bëjmë edhe në vitet e ardhshme, të sigurojmë kapital dhe menaxhment.

Do të vazhdojmë të punojmë për ta riforcuar soliditetin e Interit dhe të sigurohemi që Roberto Mancini ta ketë kualitetin më të lartë dhe skuadrën më garuese në mënyrë që të japin paraqitje më të mira për ju, mbështetës të Interit në të gjithë botën.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.